Zobacz opinie naszych gości

Wyjątkowo smaczne jedzenie. Było SUPER!
Andrzej Krzywy.
Zespół De Mono
Restauracja, którą mogę polecić z czystym sumieniem. Organizowali już dla Nas wiele uroczystości, poczynając od magicznego wesela przez chrzciny urodziny i inne rodzinne okazje. Zawsze wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie w zaskakująco przystępnej cenie. Super kontakt z super ludźmi. Restauracja z niezwykłym klimatem :)
Bartosz Ławrowski
Profesjonalnie. Indywidualne podejście do każdego aspektu przygotowania, przebiegu, podania potraw i spełnienia oczekiwań gości. Smacznie, ładnie i z klasą.
Nie pierwsza i nie ostatnia wizyta w tym wyjątkowym miejscu. Warto. Cena również konkurencyjna.
Karol Szczepaniak
Idealne miejsce na imprezę!!! Mieliśmy tu świetnie zaplanowane, przygotowane i przeprowadzone nieduże przyjęcie weselne.
Wszystko na najwyższym poziomie!!!
Z czystym sumieniem POLECAM!
Justyna i Wiesław
Witajcie. Nasze przyjęcie odbyło się 11-12.09.2021 r. Od samego początku byliśmy pełni podziwu jakie podejście ma właściciel sali - Michał. Początkowo mieliśmy obawy jak sprawdza się dwie sale... natomiast okazało się, że był to strzał w 10! Na sali kryształowej postawiliśmy na prosecco bar, słodki stół oraz wiejski stół, co było bardzo komfortowe i pięknie wpisało się w wygląd tego miejsca. W związku z tym na sali konsumpcyjnej mieliśmy większe pole manewru, aby dobrze rozsadzić gości weselnych! Do sali tanecznej jest rzut beretem! Uważam, ze jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nikt nie tańczy nikomu nad głową podczas gdy spożywa się posiłek bądź rozmawia, także przyszłe pary młode - BEZ OBAW! Kolejna kwestia to jedzenie - było rewelacyjne! Świeże i pięknie podane. Jak spotykaliśmy się z gośćmi po przyjęciu, to bardzo chwalili! Właściciel jest obecny podczas całego wesele i poprawin, co uważam za wielki plus! Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać sale, na pewno byśmy postawili na ten sam wybór.
Anita i Sebastian
Powierzyliśmy Michałowi nasze wesele 04.09.2021. Od początku byliśmy zachwyceni miejscem oraz komunikacją z właścicielem Michałem. Jest to człowiek z pasją, który wkłada w pracę swoje serce. Poza chęcią zorganizowania cudownego przyjęcia zależy mu na dobrych relacjach z parą młodą i gośćmi. Michał był obecny z nami całe wesele i poprawiny, dzięki czemu byliśmy spokojni, że nad wszystkim czuwa. Mieliśmy z nim kontakt w każdej chwili. Przed weselem był do dyspozycji cały czas. Omówił z nami najmniejsze szczegóły przyjęcia a następnie skrupulatnie wywiązał się z umowy. Był elastyczny, przystawał na nasze pomysły, a kiedy były nie trafione, delikatnie wyprowadzał nas z błędu, proponując inne rozwiązania. Będziemy bardzo miło wspominać ten dzień i cieszymy się że mogliśmy świętować w restauracji Pod Starym Głogiem pod przewodnictwem Michała. Szczerze polecamy miejsce na zorganizowanie wesela i innych uroczystości!
Kamila i Kamil
Bardzo klimatyczne miejsce. Praktycznie samowystarczalne. Wnętrze eleganckie, jeśli chodzi o wesela nie potrzebuje dodatkowych dekoracji. Obsługa bardzo miła. Właściciele bardzo sympatyczni, bez problemu można się dogadać. Kuchnia super! Rozmaita i smaczna. Odbyło się tam moje wesele oraz dwa wesela z rodziny. Polecam!
Ilona i Damian
Przepiękne miejsce na wesele! Przemiły właściciel z którym bardzo dobrze się współpracuje. Jeśli ktoś planuje przyjęcie w stylu rustykalnym to nie ma lepszego miejsca w Głogowie. Jedzenie pyszne, a na stołach zawsze posprzątane! Mimo dwóch sal (osobnej tanecznej i konsumpcyjnej) goście mojej przyjaciółki bawili się świetnie, więc jak widać nie stanowi to dużego problemu.
Amanda
Z całego serca polecam restaurację "Pod Starym Głogiem" wszystkim tym, którzy szukają wyjątkowego miejsca na zorganizowanie swoich najważniejszych uroczystości. Obsługa na najwyższym poziomie, dobre wyczucie czasu wydawania kolejnych dań, świetna komunikacja i współpraca z kelnerami. I chyba to co najważniejsze serwowane dania, przystawki, ciasta itp. są bardzo smaczne, idealnie przyprawione, estetycznie podane. Pan Michał to profesjonalista, potrafi doradzić, podpowiedzieć, z powodzeniem można polegać na jego doświadczeniu. Myślę, że jeszcze nieraz zagościmy w tej restauracji. Polecam!
Monika Widera
Polecamy i będziemy polecać z całego serca! Zorganizowanie wesela w tym miejscu było najlepszą decyzją! Goście byli zachwyceni zarówno miejscem jak i znakomitą organizacją. Wyjątkowość tego miejsca to nie tylko niepowtarzalna architektura wnętrza, ale również przyjazna i ciepła atmosfera, komfortowy podział na salę konsumpcyjną i taneczną, przepyszne, świeże jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie, która działała sprawnie i miała znakomite wyczucie czasu podawania kolejnych dań oraz wspaniały Pan Michał, który prowadzi całą restaurację z pasją i wielkim zaangażowaniem. Już od pierwszego kontaktu Pan Michał wzbudził nasze zaufanie. Na docenienie zasługuje jego doświadczenie, elastyczność, otwartość na pomysły i cenne porady. Dzięki temu całe nasze wesele przebiegło idealnie. Wszystko było pod kontrolą i zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Pan Michał był obecny podczas imprezy, dbał o koordynację i w razie potrzeby czy problemu natychmiast reagował, a my mogliśmy bez stresu zająć się zabawą. Bardzo cieszymy się ze współpracy z Panem Michałem i jeszcze raz polecamy! Dziękujemy za niezapomniane chwile! Będziemy bardzo miło wspominać całe wesele i poprzedzające je przygotowania.
Weronika i Krzysztof
Chcieliśmy serdecznie podziękować restauracji Pod Starym Głogiem za zorganizowanie naszej uroczystości, a zarazem polecić wszystkim tym, którzy mają jeszcze jakiekolwiek obiekcje co do miejsca imprezy. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Z czystym sumieniem mogliśmy zająć się gośćmi, świętowaniem oraz cieszyć się chwilą. Wesele było dla nas wyjątkowym przeżyciem. To magiczne miejsce dopełniło całej atmosfery. Ludzie, którzy je tworzą naprawdę znają się na rzeczy - wystrój, przemiła i bardzo sprawna obsługa, pyszne, wyszukane potrawy, kolorowe drinki (…) Dziękujemy całemu zespołowi.
Anna i Rafał
Chcemy z całego serca podziękować całej ekipie Restauracji Pod Starym Głogiem za wyprawienie nam niezapomnianego wesela! To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu, a dzięki Wam zyskał on iście pałacową oprawę. Piękna sala taneczna, profesjonalna obsługa, wyśmienite jedzenie, zachwyciły nas i naszych gości. Chcemy szczególnie podziękować Panu Michałowi - za profesjonalizm, bezcenne rady, serdeczność i dyspozycyjność. Sądzimy, że najlepszą recenzją byłyby wszystkie słowa zachwytu, które usłyszeliśmy od naszych gości, ale niestety nie jesteśmy w stanie ich wszystkich tutaj zamieścić. Serdecznie polecamy Restaurację Pod Starym Głogiem!!!
Anna i Krzysztof
Serdecznie polecam restaurację Pod Starym Głogiem! Gdy zdecydowaliśmy się zorganizować przyjęcie weselne, zależało nam na tym, aby odbyło się ono na najwyższym poziomie. Restauracja nie tylko spełniła wszystkie nasze wymagania, ale je przerosła - przyjaźni, bardzo zaangażowani i pomocni właściciele, wyśmienite jedzenie, nienaganna obsługa, dobre ceny i stylowe wnętrza. Goście byli zachwyceni, a my mogliśmy celebrować nasz dzień bez żadnych zmartwień. Teraz zbliżają się chrzciny naszego dziecka. Wybór miejsca na przyjęcie był prosty. Zawsze będziemy chętnie wracać do restauracji "Pod Starym Głogiem", to wspaniałe miejsce na uroczystości rodzinne.
Marta i Daniel
W lipcu 2015 r. odbyła się nasza uroczystość weselna w Restauracji Pod Starym Głogiem. Już na etapie przygotowań byliśmy zaopiekowani przez właściciela Pana Michała Kępa. Jego uprzejme, a zwłaszcza profesjonalne podejście do naszych oczekiwań pozwoliło bardzo sprawnie zaplanować uroczystość w każdym najdrobniejszym szczególe. Dzięki praktycznym radom mogliśmy swobodnie współuczestniczyć w tworzeniu naszego niezwykłego dnia. Natomiast podczas przyjęcia weselnego właściciel wraz z całym zespołem, w każdym momencie, służył pomocą, czujnie zaspokajał potrzeby gości, nawet te niestandardowe na bieżąco dostosowując się do sytuacji. Przygotowanie sali, stołów, jakość i ilość potraw było na najwyższym poziomie, z tak oczekiwanym przez nas naciskiem na elegancję i troskę o szczegóły. Dzięki trafnemu wyborowi Restauracji Pod Starym Głogiem czuliśmy się szczęśliwi, a nasi goście do dnia dzisiejszego są pod wrażeniem miejsca, obsługi i kulinarnych wspomnień z naszego wesela. Z pozdrowieniami i do zobaczenia.
Barbara i Andrzej
Bardzo dziękujemy za zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego w restauracji Pod Starym Głogiem w Głogowie.
Był to dzień naprawdę wyjątkowy ze względu na miejsce, wystrój, atmosferę, a także serwowane menu (jakość i ilość)! Wszyscy goście, jak i my sami byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Należy również wspomnieć o przemiłej obsłudze, która pomogła przygotować imprezę od początku do końca z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Jeszcze raz chcielibyśmy w szczególności podziękować Panu Michałowi, który czuwał nad wszystkim, kucharzom oraz kelnerkom za profesjonalizm i pełne poświęcenie w przygotowanie naszego przyjęcia. Pozdrawiamy serdecznie i polecamy organizowanie przyjęć w tej restauracji!
Jessica i Jakub
Nasze wesele odbyło się lipcu 2015 roku. Po ciężkich naradach zdecydowaliśmy, że odbędzie się ono w Restauracji Pod Starym Głogiem, która mieści się na rynku w Głogowie. Na samym początku mieliśmy wątpliwości. Obawialiśmy się tego, że jeżeli jest to restauracja i słynie właśnie z tego a nie z organizacji wesel to na stołach zabraknie jedzenia lub porcje będą za małe. Kolejną rzeczą, która nas martwiła były dwie sale i to, że Goście zamiast się bawić będą siedzieć. Wszystkie nasze obawy zostały rozwiane już na pierwszej rozmowie a dzień Naszego Ślubu okazał się najpiękniejszym dniem w naszym życiu, za co chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Właściciele dopasowali się do praktycznie każdej naszej prośby, zawsze byli dyspozycyjni, chętnie dzielili się doświadczeniem i wspierali nas w każdej naszej decyzji. Menu było rozbudowane, wszystko świeże pyszne i dużo, także każdy znalazł coś dla siebie. Dwie sale nie okazały się problemem tylko atutem (nikt nie siedział zaraz przy orkiestrze) a Goście doskonale wiedzieli kiedy jest czas na zabawę i sala taneczna zapełniała się w mig. Nigdy nie usłyszeliśmy, że czegoś nam nie wolno, że się nie da. W trakcie uroczystości obsługa spełniała nie tylko nasze prośby, ale również była na każde skinienie naszych Gości. Była to pierwsza uroczystość, której wykonanie zleciliśmy Restauracji Pod Starym Głogiem, ale z całą pewnością nie ostatnia! (...) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!
Sylwia i Łukasz
Chcieliśmy bardzo podziękować za cudowną organizację naszego wesela. Wspaniała oprawa, klimat, przemiła i uśmiechnięta obsługa, pyszne jedzenie czy świetna akustyka to tylko kilka z wielu zalet Restauracji. Zarówno my, jak i goście, jesteśmy zadowoleni i pełni podziwu tak profesjonalnej organizacji przyjęcia! Świetny kontakt i możliwość ustalenia nawet najmniejszego szczegółu sprawiły, że nasz najważniejszy dzień w życiu jest niezapomniany i pełen pięknych wspomnień. Dziękujemy jeszcze raz i z całego serca polecamy Restaurację Pod Starym Głogiem!
Karina i Grzegorz
Pod Starym Głogiem to cudowne miejsce w samym sercu miasta, które od początku zachwyciło nas swoim wystrojem. Jednak nie tylko wygląd skłonił nas by zorganizować tam przyjecie weselne. Wspaniała obsługa, która z wielkim zaangażowaniem od początku pomagała nam w realizacji naszych marzeń i zawsze służyła dobrą radą. Nasza opinia jest podparta wieloma ciepłymi słowami, które spływały od naszych Gości. Profesjonalna i uśmiechnięta obsługa oraz pyszne jedzenie gwarantowały wszystkim dobrą zabawę. Szczególnie dziękujemy Panu Michałowi, który umiał rozwiać każdą naszą wątpliwość. Serdecznie polecamy oraz pozdrawiamy.
Karolina i Łukasz
Jest nam bardzo miło móc polecić usługi Restauracji Pod Starym Głogiem. Restaurację wyróżnia piękny charakter wnętrz, smaczne, urozmaicone i atrakcyjnie podane menu oraz wysoki poziom profesjonalnej i bardzo sympatycznej obsługi. To co było dla nas ważne, to poczucie komfortu i brak konieczności naszego zaangażowania w przygotowanie menu oraz organizację imprezy. Właściciele i pracownicy restauracji zawsze służyli pomocą i fachową radą w przygotowaniu odpowiednio dobranego menu. Serdecznie polecamy Restaurację Pod Starym Głogiem osobom, którym zależy na smacznym jedzeniu, sympatycznej obsłudze oraz miłej atmosferze zabawy. Pozdrawiamy.
Donata i Adrian
Elegancko, smacznie i odpowiednio do każdej imprezy, którą tu świętowaliśmy. (Komunia, bal i 18-ste urodziny).
Małgorzata
Super miejsce z bardzo dobrą lokalizacją. Mojej osiemnastki, która się tam odbyła wielu znajomych nigdy nie zapomni. Ze strony właściciela otrzymaliśmy ogromną pomoc i wsparcie, tak naprawdę nie mieliśmy żadnych zmartwień. Co do jedzenia i obsługi, stoi ona na najwyższym poziomie. Jednym słowem niesamowite miejsce na imprezę! Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam.
Wiktor
Zarówno nasza Spółka jak i zaproszeni goście byli pod wrażeniem przygotowanych dań konsumpcyjnych, sposobu ich podania oraz opieki ze strony Państwa kelnerów zapewnionej przez cały okres cateringu, nawet w tak nietypowych okolicznościach jakimi był Rejs statkiem po Odrze.
WIKONT Sp. z o.o.
Oprócz przemiłego personelu, na szczególną uwagę zasługuje niesamowita kuchnia oraz cudowny klimat panujący w restauracji. Z racji bardzo udanej współpracy z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi restauracji Pod Starym Głogiem zarówno firmom jak i klientom indywidualnym.
Danuta Gross
Chcielibyśmy bardzo podziękować, za organizację naszego wesela w Państwa restauracji. Siedząc teraz i wspominając ten dzień aż chcielibyśmy go powtórzyć raz jeszcze i z pewnością niczego byśmy nie zmienili. Sala na zdjęciach wygląda cudownie, dodaje do nich pięknego klimatu. Dziękujemy za przepyszne jedzenie i obfity stół, świetną obsługę i za Pańską elastyczność. Dzięki temu było tak jak sobie wymarzyliśmy. Dołączamy kilka zdjęć z wystroju. Pozdrawiamy.
Martyna i Michał
Z całego serca polecamy Restaurację i powierzenie losu swojego przyjęcia weselnego w ręce Pana Michała i jego podwykonawców. Jeśli komuś zależy na nie martwieniu się o jakość jedzenia i obsługi oraz odciążeniu w organizacji wszystkiego samodzielnie to "Pod starym Głogiem" jest strzałem w 10. Podział sal na 3 części umożliwia bardzo sprawną organizację przyjęcia: część taneczna, część konsumpcyjna oraz piękna sala kryształowa która w naszym wypadku przeznaczona była dla dzieci. Bezproblemowo można porozmawiać bez potrzeby krzyczenia a muzyka jest nadal slyszalna co tworzy miły klimat. Świeżość, wybór oraz odstępy w serwowaniu posiłków na mistrzowskim poziomie. Goście byli pod wrażeniem klimatycznej sali, mile zaskoczeni open barem oraz jakością serwowanych drinków i win. Obsługa kelnerska również bez zastrzeżeń - napoje zamawiane przy barze podawane do stołu plus winko serwowane do obiadu w profesjonalny sposób. Nie stresowałem się zbytnio naszym weselem bo sama rozmowa z Panem Michałem dowodzi jego doświadczenia i profesjonalizmu - potrafi doradzić, zaradzić i wszystko sprawnie przygotować.Bardzo miło wspominamy z żoną nasze wesele, mogliśmy się bawić w spokoju, wszystkie nagłe i nieprzewidziane sprawy były przez właściciela i jego ekipę załatwiane od ręki. Gorąco polecamy tym bardziej, że za taka jakość ceny są bezkonkurencyjne !!!! Do zobaczenia na chrzcinach, urodzinach lub innych okazjach.
Aleksandra i Mateusz
Moje osiemnaste urodziny zorganizowane w restauracji ,,Pod Starym Głogiem’’ udały się w każdym aspekcie. W dużej mierze jest to zasługa świetnego lokalu i pomocnego Pana Michała, który spełnił wszystkie moje oczekiwania i zadbał o każdy szczegół.
Cały personel lokalu starannie wykonywał swoje obowiązki, bardzo sprawnie odbywała się wymiana zastawy na stołach w trakcie trwania imprezy, widać było doświadczenie w obsługiwaniu podobnych imprez. Profesjonalnie wykonane zdjęcia, pyszne jedzenie i idealnie dobrana muzyka sprawiły, że ten wieczór na długo pozostanie w mojej pamięci. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni i wyrazili chęć do skorzystania z lokalu w przyszłości. Nie wyobrażam sobie zorganizowania osiemnastki w innym głogowskim lokalu.
Julia
Bardzo dobra organizacja, smaczne jedzenie, świetna lokalizacja, atmosfera i stylowe wnętrze. Dziękujemy za wspaniałe wesele. Szczególne podziękowania za dobre rady i cierpliwość dla Pana Michała.
Z czystym sercem polecamy.
Paulina
Najlepsze miejsce na chrzciny, roczek czy urodziny. Organizowaliśmy tam właśnie wszystkie nasze uroczystości rodzinne. Goście chwalili jedzenie i obsługę. Polecamy. Pozdrawiamy i dziękujemy.
Olga i Arkadiusz
Na naszą szczególną uroczystość, jaką była I Komunia Św. naszej córki zdecydowaliśmy się na catering z restauracji "Pod Starym Głogiem". Wysublimowana oprawa kulinarna zadbała o nasze podniebienia. Wszystko aż zanadto smaczne. I co ważne - bardzo apetycznie podane. Z pewnością skorzystamy jeszcze z usług tejże restauracji.
Monika i Radomir
Świetna atmosfera, tak samo jak cały personel. Osiemnastka wyszła wspaniale. Wszyscy goście byli pod wrażeniem i jestem pewna, że długo nie zapomną tych urodzin, tak samo jak ja. Właściciel lokalu doradził również w każdej sprawie oraz rozwiał wszelkie wątpliwości. Gorąco polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem.
Paulina
Serdecznie polecamy restaurację Pod Starym Głogiem wszystkim parom, szukającym idealnego miejsca na przyjęcie weselne.
Wsparcie Pana Michała przy organizacji imprezy jest naprawdę bezcenne, zawsze w razie wątpliwości mogliśmy liczyć na fachową poradę oraz na wsparcie przy problemach z organizacją, także z uwagi na Covid (wesele we wrześniu 2020). Zwłaszcza w tych trudnych czasach organizator otwarty na dialog i wspólne szukanie rozwiązań jest na miarę złota. Pod Starym Głogiem zostaniecie Państwo otoczeni kompleksową opieką w przyjemnej, życzliwej atmosferze. Rodzina do tej pory chwali jedzenie i obsługę sali. O oprawę wesela dbali sami właściciele wraz z zespołem młodych, w pełni profesjonalnych i uśmiechniętych ludzi, co przyniosło naprawdę wspaniały efekt. Dziękujemy za to, jak cudowny dzięki Państwa pracy był to dla nas czas.
Katarzyna i Damian
Z wielką przyjemnością udzielamy najlepszej rekomendacji dla restauracji Pod Starym Głogiem. Korzystając z doświadczenia właściciela restauracji wesele przygotowaliśmy od podstaw w trzy miesiące. Sam okres przygotowań okazał się całkowicie bezstresowy, a samo wesele było wspaniale koordynowane włącznie do dnia poprawin. Dzięki współpracy z Michałem uniknęliśmy niepotrzebnych błędów, a udzielone wskazówki pozwoliły zminimalizować koszty. Jedzenia na stołach ponad miarę, smacznie i pięknie podane. Goście całą oprawą zachwyceni! Pięknie dziękujemy i polecamy!
Iwona i Mariusz

Poprowadzimy Cię drogą którą my szliśmy wiele razy.